M.DASZYŃSKI- HURT OBUWIA DAMSKIEGO

Piome® Hurt Obuwia- promuje damskie obuwie M.DASZYŃSKI- marki należącej do  SANEO SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Regulamin SANEOREGULAMIN

REGULAMIN SPRZEDAŻY PIOME

1. Zamówienia składane są elektronicznie na stronie hurtowego sklepu internetowego. Akceptując niniejszy Regulamin można też wysłać e-mail, faks z zamówieniem,zadzwonić lub skorzystać z komunikatora internetowego- adresy i numery- dostępne są na Stronie.

Przed złożeniem Zamówienia- Zamawiający powinien przeczytać niniejszy Regulamin i zaaprobować jego postanowienia.

2. Hurtownia nie prowadzi detalicznej sprzedaży konsumenckiej. Zakupy w hurtowni internetowej mogą być dokonywane wyłącznie przez przedsiębiorców tj. osoby prawne lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, w celu związanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Obuwie w ilościach hurtowych, sprzedajemy także instytucjom i organizacjom publicznym i społecznym nie prowadzącym działalności gospodarczej. Do sprzedaży hurtowej nie ma zastosowania: ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2000 Nr 22 poz. 271 ze zm.), a także ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. 2002 Nr 141, poz. 1176 ze zm.).

3. Użytkownikiem Piome ® Hurtownia Obuwia jest SANEO SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA- KRS: 0000794740, NIP: 5242887765, REGON: 383873270- firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Nieprawidłowo wypełnione formularze nie będą realizowane.

4. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego

5. Minimalne zamówienie, to jeden oryginalny, zbiorczy karton tj. z reguły 10 par - kartonów nie dzielimy

6. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, firma SANEO niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny, zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

7.
Ceny towarów znajdujących się w 
Piome ® Hurtownia Obuwia, podawane są za jedną parę, w złotych polskich i nie zawierają podatku VAT (netto).Każda transakcja sprzedaży, zawsze dokumentowana jest fakturą vat, dlatego- zamawiając należy podać dokładne dane adresowe firmy wraz z numerem NIP. Faktury wysyłane są pocztą elektroniczną w PDF, ale też w formie papierowej, umieszczane w foliowych kopertach naklejanych na opakowaniach z zamawianym towarem. Klient może, pisemnie zażądać wystawienia i wysłania papierowej faktury zwykłą pocztą (PP SA). W takim przypadku, będzie doliczone do faktury sprzedaży- 4 zł/netto za przygotowanie i wysłanie dokumentu. Podstawą prawną wystawienia i przesyłania faktur jest Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 25 maja 2005 r. "W sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, zaliczkowego zwrotu podatków, zasad wystawiania faktur,sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług" Dz. U. nr 95, poz. 798.

8. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Firmy Kurierskiej. W przypadku gdy fakturowa wartość przesyłki nie przekracza 325 zł netto
(400 zł brutto), doliczone zostanie 15 zł netto (18,45 zł brutto) - tytułem partycypacji, przez kupującego- w kosztach transportu. Sposób odbioru towaru przez Kupującego i wszystko co z tym związane, może wymagać, uzgodnienia ze Sprzedawcą- dotyczy to zwłaszcza przesyłek do klientów zagranicznych.

9. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 dni ROBOCZYCH, a do klientów zagranicznych do 7 dni roboczych

10. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
Zapłata za towar uiszczana jest gotówką spedytorowi przy odbiorze przesyłki lub przelewem na nasze konto bankowe.

11. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie bezpośrednio podczas zamawiania produktu

12. Zakupione i dostarczone towary są starannie zapakowane.

13. W przypadku ewentualnych reklamacji, zwrotów i wymian należy najpierw kontaktować się mailowo z obuwie@piome.pl lub telefonicznie (+48) 22 6704065, nr faksu: 223506259. Nie przyjmujemy, żadnych nie uzgodnionych i nie zamówionych paczek z towarem.

14. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane podczas
odbioru towaru w obecności spedytora
. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

15.
Reklamacje na towar rozpatrywane są zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Kodeksu Cywilnego, to jest w okresie 1 (jednego) roku od daty zakupu. W przypadku zasadnej reklamacji, gwarantujemy zamianę towaru na niewadliwy lub zwrot kwoty odpowiadającej wartości produktu. Pieniądze- Klient otrzymuje przelewem bankowym- dlatego prosimy podać dokładny numer konta, po przyjęciu i akceptacji Korekty VAT. Koszt dostawy do nas, nie podlega zwrotowi. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy fotografii i jej obrazu wyświetlanego w komputerze u Klienta (w tym wszelkie różnice w barwach towaru), nie stanowią podstawy do zwrotu ani reklamacji.
Pod tym linkiem jest :ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE. Stosując własne zgłoszenia, należy uwzględnić, to co jest w naszym- zbędne jest podawanie danych personalnych klienta detalicznego.

16. Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane- tzn.przesyłka kurierska nie została przez nas zlecona, to istnieje możliwość zrezygnowania ze złożonego zamówienia.W przypadku gdy adresat ze swojej winy nie odbierze przesyłki- niezwłocznie będzie naliczona opłata w wysokości 75 PLN/netto za każdą nieodebraną paczkę z tytułu poniesionych przez Nadawcę kosztów przygotowania i transportu.

17. Oferta ważna jest tylko na terenie Polski. Zamówienia z krajów UE, są realizowane po indywidualnych uzgodnieniach dotyczących kosztów transportu i płatności.

18. Wszelkie informacje znajdujące się na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

19. W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt przez komunikator na dole strony internetowej, e-mail: obuwie@piome.pl lub telefonicznie: 226704065. Sprawy dotyczące technicznych problemów z obsługą strony internetowej- 729184082