Hurtownia Obuwia Piome- Strona Główna
TYLKO HURT OBUWIA- art. 2 Regulaminu TYLKO HURT               REKLAMACJA BEZ PROBLEMU- art. 13-15 Regulaminu REKLAMACJA- BEZ PROBLEMU            KURIER - GRATIS DOSTAWA I POBRANIE- GRATIS OD 325 ZŁ NETTO ZA TOWAR

FANCO- OBUWIE HURTEM GOODIN- OBUWIE HURT M.DASZYŃSKI- DAMSKIE OBUWIE NOWO- PRODUCENT KAPCI Z POLSKI NEW AGE OBUWIEKOLMAX OBUWIE ZETPOL- POLSKIE OBUWIE DZIECIĘCE SONIC OBUWIE

 Piome ® Hurt Obuwia- należy do Mx2               Polecamy POLSKIE obuwie PVC i EVA- firmy Kolmax

Lista produktów producenta: ZETPOL

Dziecięce obuwie , produkowane w Polsce- wysokiej jakości, ale w przystępnych cenach. W ofercie dominują buty tekstylne oraz gumowe.

ZETPOL- POLSKI PRODUCENT OBUWIA DZIECIĘCEGOPOLSKA firma ZETPOL zajmuje się od prawie dwudziestu lat., produkcją tekstylnego obuwia dla dzieci- zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala zaoferować obuwie dziecięce najwyższej jakości.
Większość  wyrobów posiada certyfikat: C.L.P.O "Dobre Buty".
Kolekcje obuwia od ZETPOL, doceniane są nie tylko w Polsce. Buty dziecięce, które produkowane są w Częstochowie, coraz częściej znajdują uznanie na rynkach wielu europejskich krajów. Obuwie tego producenta wyróznia się starannym wykonaniem, nowoczesnym wzornictwem, a przede wszystkim daje najmłodszym użytkownikom- wygodę i komfort - to właśnie jest celem firmy!
Obuwie projektowane przez specjalistów, pozwala zapewnić komfort chodzenia, a jednocześnie buciki wyglądają tak, że chodzenie w nich, sprawia przyjemność. W trosce o zdrowie dzieci proponujemy obuwie z wkładką akupresurową i wkładką profilaktyczną.
Obuwie od tego Producenta jest obecnie jednym z najlepszych na rynku- dlatego warto zapoznać się i skorzystać z oferty.

Więcej